Donirajte dohodnino

Del dohodnine lahko vsako leto, v skladu s 142. členom Zakona o dohodnini, namenite eni izmed nevladnih organizacij, med katera spada tudi Prostovoljno gasilsko društvo Šempeter v Savinjski dolini. Mogoče nam je nameniti do 0,5% dohodnine.

Davčni zavezanec lahko odda zahtevo za namenitev dela dohodnine tudi preko sistema eDavki, pisno ali ustno na zapisnik pri davčnem organu. Davčni organ upošteva veljavne zahteve, s katerimi razpolaga na dan 31. decembra leta, za katero se dohodnina odmerja. Zahteva velja do trenutka, ko davčni organ prejme novo zahtevo ali preklic zahteve.

V kolikor se za donacijo ne odločite, teh 0,5% dohodnine polni proračun Republike Slovenije, kar pomeni, da vam, kot davčnemu zavezancu ne ostanejo.

Kako opraviti donacijo?

Izpolnjen obrazec za donacijo pošljite na naslov:

Davčni urad Celje
Aškerčeva ulica 12
3000 Celje

Kako izpolnim obrazec?
Napišete svoje ime in priimek, naslov, davčno številko in pristojen davčni urad in vse skupaj pošljete na davčni urad.

Donirajte nam 0,5% svoje dohodnine. Vaše donacije bomo iskreno veseli.

NAŠI SPONZORJI

3-ello.jpg4-artbau.jpg1-skosal.jpg2-drymat.jpg3-ello.jpg4-artbau.jpg1-skosal.jpg2-drymat.jpg